Specjalista ds. wsparcia klientów j.niem

Lisbon, Portugal
Diebold Nixdorf
Fonte : Just Join IT
Este emprego não está disponível em seu país.

German (advanced)

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie.

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.

Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, ale dla osób mieszkających w innych częściach Polski oferujemy możliwość pracy zdalnej.

Zadania :

  • Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji
  • Współpraca ze starszymi specjalistami - dostarczanie szczegółowych informacji o podjętych działaniach, wspólne rozwiązywanie problemów
  • Aktualizacja systemu (rejestracja informacji dot. połączeń, podjętych działań i zaproponowanych rozwiązań)

Oczekiwania :

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Z naszej strony oferujemy :

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Szeroki zakres benefitów :
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
  • dostęp do platformy szkoleniowej - 8000 uznanych w branży certyfikowanych szkoleń,
  • możliwość pracy w pełni zdalnej,
  • program poleceń pracowniczych
Vagas relacionadas